jest jedną z pierwszych firm przewozowych w Polsce,
prowadzącą regularne międzynarodowe przewozy autokarowe.

Aktualnie świadczymy usługi przewozów pasażerskich z Pomorza, Wielkopolski, Śląska oraz Polski centralnej do Niemiec i Holandii. Naszym atutem jest częstotliwość codziennych kursów, a także możliwość łączenia różnych tras, poprzez zmianę miasta powrotu, w stosunku do miasta z którego nastąpił wyjazd. Dysponujemy nowoczesnym taborem autokarowym z pełnym wyposażeniem tj. klimatyzacja, toaleta, mini-barek, DVD, w większości pojazdów jest również wi-fi i gniazdka elektryczne. W odróżnieniu od konkurencyjnych przewoźników, w naszych autokarach w ramach ceny za przejazd, serwujemy darmowe napoje (kawa, herbata).

Dbając o wizerunek firmy, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczne, komfortowe warunki podróży, o które dbają nasi życzliwi, doświadczeni kierowcy. W trakcie długoletniego istnienia na rynku przewozów międzynarodowych zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, a nasze usługi cieszą się niesłabnącą popularnością wśród podróżnych. Poprzez ciągły rozwój firmy oraz rozszerzanie sieci Agentów na terenie Polski i Niemiec, pozyskujemy nową, zadowoloną rzeszę Klientów. Poprzez zróżnicowany system zniżek, znaczna część pasażerów podróżuje na podstawie biletów ulgowych i promocyjnych, dodatkowo mogą Państwo podróżować ze swoimi pupilami - psami, kotami.

Więcej informacji dotyczących naszych promocji znajdą Państwo w zakładce "do pobrania- zasady sprzedaży biletów promocyjnych". Oprócz własnych usług przewozowych, oferujemy również sprzedaż agencyjną biletów autokarowych wszystkich największych przewoźników międzynarodowych oraz niektórych przewoźników krajowych. Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej bogatej oferty oraz do śledzenia aktualności dotyczących naszej firmy na fanpage'u na Facebook'u. Życzymy przyjemnej podróży.

Nasze połączenia gdzie jeździmy